Студенти-музиканти ПНПУ імені В. Г. Короленка – переможці Всеукраїнського багатожанрового фестивалю талантів «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

17-20 березня 2022 року тривав Всеукраїнський багатожанровий фестиваль талантів «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!». Фестиваль пройшов з використанням дистанційних технологій.
Метою фестивалю є підтримка миру та територіальної цілісності України, розвиток культури дитячої та юнацької творчості, відродження і збереження розвитку національної культури, а також формування високих морально-етичних і духовних якостей підростаючого покоління, активної життєвої позиції різноманітними засобами мистецтва. Організатором фестивалю є компанія ТОВ «КЕЛСІ ГРУП», діяльність якої вже багато років спрямована на підтримку театральних і концертних заходів.

Журі високо оцінили виступи студентів ПНПУ імені В. Г. Короленка, які навчаються за спеціальністю 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво). Дипломами переможців нагороджені Ірина Дяченко, Анастасія Радченко, Галина Тютюнник, Діана Хаірбекова, Віталій Дерев’янка, вокальне тріо кафедри музики у складі: Юлії Твердохліб, Наталії Крохмальної, Яніни Вишегородської та народний аматорський вокальний ансамбль «Свічадо» (керівник – ст. викл. Наталія Ремезова). За професіоналізм, активну участь у підготовці учасників до фестивалю, вагомий внесок у національно-патріотичне виховання та у розвиток української культури та мистецтва подякою відзначено старшого викладача кафедри музики Наталію Ремезову.
Щиро вітаємо талановитих переможців та їх наставницю! Бажаємо нових творчих звершень та успіхів!