Студентка-музикантка ПНПУ імені В. Г. Короленка долучилася до волонтерського руху в Польщі

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації волонтери щиро співчувають людям, які перебувають у зонах бойових дій або вимушені полишити місця свого проживання через війну. Вони – люди з великим серцем, допомагаючи переселенцям у скрутній ситуації, несуть важливу та відповідальну місію.

Перебуваючи в Польщі, Єлизавета Авілова, студентка IV курсу спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), разом із сім’єю та однодумцями активно бере участь у волонтерському русі. Добровольці встановлюють потреби переселенців, забезпечують їх продуктами й одягом, медикаментами та побутовими речами. Також сприяють розселенню на території Польщі людей, які були вимушені полишити власні домівки, та їх  переміщенню в інші країни Європейського союзу. Волонтери збирають й доправляють гуманітарну допомогу українцям, які опинилися у тяжких життєвих умовах через повномасштабне вторгнення країни-агресора на територію України.

Завдяки такій потужній підтримці нездоланний український дух протистоїть ворогу! Висловлюємо подяку кожному волонтерові за людяність, небайдужість та безкорисливу працю. Все буде Україна!

You may also like...