Кафедра музики долучилася до Дня відкритих дверей у ПНПУ імені В. Г. Короленка
19 лютого 2022 року викладачі кафедри музики радо вітали абітурієнтів у стінах Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка на Дні відкритих дверей. Захід зібрав зацікавлених абітурієнтів та їх батьків.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/foto-1-1024x724.jpg)
Із вступним словом звернулася ректорка ПНПУ імені В. Г. Короленка професорка Марина Гриньова. Вона привітала гостей та учасників заходу, розповіла про структуру та діяльність Університету, ознайомила із численними успіхами науковців і студентів та наголосила на перевагах здобуття вищої освіти у ПНПУ імені В. Г. Короленка.
Із майбутніми студентами спілкувалися стейголдери, які радо поділилися власним досвідом навчання та співпраці з alma mater. На запросини долучитися до Дня відкритих дверей радо відгукнулася вчитель вищої категорії, вчитель-методист, вчитель початкових класів ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради Тетяна Бугаєць, з якою колектив кафедри музики об’єднує багаторічна плідна співпраця у царині покращення та употужнення освітньо-професійних програм для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Підтримала колегу-стейкголдерку Людмила Портна – керівник вокально-хорової студії «Домінус».
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/foto-2-1024x724.jpg)
Дарунком від колективу став виступ Анни Мельницької (клас викладача Аліни Лущай-Зінченко). Присутні мали змогу насолодитися неймовірним автентичним співом юної співачки.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/foto-3-1024x724.jpg)
Гостей вітали й творчі колективи ПНПУ імені В. Г. Короленка, які вже багато років гідно представляють свій навчальний заклад. Серед них і творчі лабораторії кафедри музики: танцювальна група Українського народного хору «Калина» (керівник – Костянтин Булага) та НАЕМЦ «Вікторія» (керівник – старший викладач Сергій Вовченко).
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/foto-4-1024x402.jpg)
Наприкінці заходу до абітурієнтів звернулася відповідальна секретарка приймальної комісії ПНПУ імені В. Г. Короленка Марина Тесленко й познайомила майбутніх студентів із факультетами та напрямами, за якими здійснюється підготовка в університеті, Правилами прийому до ПНПУ.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-713805cb0972175ea74eef2093f7266de61e7286ff9730918322fda470ce91bb_7f7cf4cf4091e7ce-1024x549.jpg)
Радо запрошуємо абітурієнтів на навчання за однією із кращих спеціальностей Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка!