Випускниця ПНПУ імені В. Г. Короленка – активна учасниця волонтерського руху в Канаді

Волонтерський рух сьогодні набув не лише всеукраїнського, але і світового масштабу. Стоячи перед загрозою російської навали ми усі робимо кроки для об’єднання українців у всьому світі в спільній боротьбі з ворогом.

Випускниця кафедри музики, колишня викладачка психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка Світлана Костенко, яка викладає фортепіано у Collège Sainte-Anne (м. Монреаль, Канада) є активною учасницею волонтерського руху.  Разом зі своєю сім’єю, однодумцями, колегами збирає гуманітарну допомогу для ЗСУ та людей, які постраждали від дій агресора в Україні. Вона щиро вболіває за Батьківщину і разом з усіма українцями мріє про перемогу в цій війні.

Дякуємо волонтерам за їхню людяність та небайдужість! Бажаємо кожному міцного здоров’я, наснаги для добрих справ та підтримки рідних і близьких!