Випускники кафедри музики – переможці відбіркового етапу першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» у номінації «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва)

17 грудня 2021 р. на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського відбувся відбірковий етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва).

До складу фахового журі престижного конкурсу ввійшли доцентки кафедри музики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Вікторія Ірклієнко та Олена Лобач, а головою журі стала випускниця аспірантури кафедри музики, методистка відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін, доцентка кафедри методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Лілія Халецька (Наказ Департаменту освіти та культури Полтавської облдержадміністрації № 353 від 18.10.2021 р.).

На відбірковому етапі в режимі онлайн змагалися 13 учителів музичного мистецтва Полтавщини. Кожен із них представив фрагмент дистанційного уроку (з додаванням відповідної технологічної карти) та відповів на запитання тесту з мистецької педагогіки.

Під час перегляду, оцінки та обговорення фрагментів уроків конкурсантів члени журі відзначили позитивні моменти: належний рівень володіння дистанційними та інформаційно-комунікаційними технологіями, паралельне застосування різних платформ, варіативність видів діяльності вчителя та учнів на уроці, методичну винахідливість під часі презентації, вивчення  нового матеріалу, закріплення та контролю знань учні, розмаїття наочності тощо. Також члени поважного журі висловили слушні рекомендації учасникам конкурсу, що стануть їм у нагоді під час підготовки до наступного етапу змагань, при вдосконаленні педагогічної та професійної майстерності.

У другому етапі першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» братимуть участь п’ять учителів-переможців, серед яких дві випускниці кафедри музики – Віта Кундій (Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26) і Віта Марчук (Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2). Вони змагатимуться з Вікторією Дроздовою (Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27); Юлією Ізюменко (Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34) та Наталією Стасенко (Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша).

Бажаємо талановитим учителям музичного мистецтва цілеспрямованості, наполегливості, віри в себе, креативності в досягненні омріяної мети.