Полтавський педагогічний взяв участь у роботі обласного семінару-практикуму «Специфіка роботи закладів культури в умовах децентралізації»

16 грудня 2021 р. на базі Комунального закладу «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» відбувся обласний семінар-практикум «Специфіка роботи закладів культури в умовах децентралізації» для директорів закладів культури територіальних громад Полтавської області. Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка на заході представив спеціальності, за якими здійснюється підготовка у закладі вищої освіти.

Короленківці учасникам заходу запропонували інформаційні буклети, а також можливість сфотографуватися із моделями «Театру мод» факультету технологій та дизайну.

Старший викладач, заступник завідувача кафедри музики Наталія Ремезова також взяла участь у роботі семінару.

Директор Комунального закладу «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Дмитро Соколов подарував книги для бібліотеки імені М. А. Жовтобрюха.

Дякуємо організаторам заходу за співпрацю і змістовний семінар.