Студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) та викладачі кафедри музики долучилися до фестивалю професій «Профіленд»

18 вересня 2021 р. в Корпусному парку відбувся фестиваль професій «Профіленд», ініційований Обласним молодіжним центром Полтавської обласної ради.

Традиційно фестиваль професій «Профіленд» – це поєднання професій на одній території у різних форматах. Мета заходу – створити різновіковий профорієнтаційний простір для дітей та молоді.

Цьогоріч гості фестивалю мали змогу спробувати себе в понад двох сотнях професій.

Серед учасників фестивалю були й студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, які достойно презентували свою спеціальність.