Студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) та викладачі кафедри музики долучилися до фестивалю професій «Профіленд»
18 вересня 2021 р. в Корпусному парку відбувся фестиваль професій «Профіленд», ініційований Обласним молодіжним центром Полтавської обласної ради.
Традиційно фестиваль професій «Профіленд» – це поєднання професій на одній території у різних форматах. Мета заходу – створити різновіковий профорієнтаційний простір для дітей та молоді.
Цьогоріч гості фестивалю мали змогу спробувати себе в понад двох сотнях професій.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-c782402b21fdc721d87b9f9a89bd79008652b518e2e5840fda01087f4de2c1d5_914fade5d6cfa81b-1024x634.jpg)
Серед учасників фестивалю були й студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, які достойно презентували свою спеціальність.