Студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта») прослухали лекцію професорки Тетяни Довгої

16 вересня 2021 року. відбулася лекція професорки кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Тетяною Довгою на тему «Імідж сучаного педагога початкової школи». Захід відвідали студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), які навчаються за освітньою програмою «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта». До слова, Тетяна Довга є авторкою монографії «Особистісно-професійний імідж мабутнього вчителя початкової школи: теоретико-технологічний аспект».

Лекторка наголосила, що особистісно-професійний імідж учителя слугує інструментом виховного впливу на учнів у процесі суб’єкт-суб’єктної взаємодії. Особливо відчутно це в умовах початкової освіти, де молодші школярі охоче наслідують значимі для них характеристики, притаманні для іміджу вчителя, що слугує стимулом до вироблення в них цінних особистісних якостей. Усвідомлення власного позитивного іміджу самим учителем зміцнює в нього почуття власної гідності, самоповагу, задоволення собою й результатами своєї діяльності.

Лекція пройшла у невимушеній атмосфері й викликала жваву дискусію наприкінці заходу.

Висловлюємо подяку за сприяння та організацію заходу деканесі психолого-педагогічного факультету, докторці педагогічних наук, професорці Наталії Сулаєвій та завідувачкці кафедри початкової освіти природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання, докторці педагогічних наук, професорці Ользі Федій.

Щиро дякуємо Тетяні Довгій за змістовну та актуальну лекцію й сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!