Студенти спеціальності «Музика» стали лавреатами конкурсу виконавської майстерності V Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Іван Карабиць – Композитор. Митець. Громадянин»

19 травня 2022 р. студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) взяли активну участь у V Міжнародній студентській науково-практичній конференції: «Іван Карабиць – Композитор. Митець. Громадянин», присвяченій 20-річчю вшанування його пам’яті у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка. Цьогоріч у рамках конференції відбулися онлайн-конкурси диригентів, вокалістів і піаністів. Здобувачі вищої освіти нашого університету стали лавреатами конкурсів вокалістів і піаністів.

Описание: C:\Users\User\Desktop\Карабиць\Новая папка\Конфереція_Карабиць.jpg

Як зазначають організатори, метою конференції є активізація наукового мислення, творчо-інтерпретаційного потенціалу й художньої культури студентів у процесі дослідження й презентації музично-творчого доробку видатного українського композитора ХХ століття – диригента, педагога, музично-громадського діяча, народного артиста України, професора Національної музичної академії України імені Петра Чайковського Івана Федоровича Карабиця. Також захід мав на меті розкриття особливостей розвитку різних видів мистецтва у вітчизняному та європейському мистецько-культурному просторі ХХ – початку ХХІ століття.

Тривала плідна співпраця між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Центральноукраїнським державним педагогічним університетом імені Володимира Винниченка виявляється у науково-практичних конференціях, публікаціях викладачів у фахових збірниках наукових праць обох університетів («Естетика і етика педагогічної дії» та «Наукові записки. Серія: Педагогічні науки»), під час реалізації програм академічної мобільності, олімпіад і конкурсів.

За результатами роботи секцій отримали сертифікати магістранти Анна Бакало, Дмитро Пелипенко, Валерій Прищепа, Інеса Сипко, Олег Соловйов (група М-54), Тетяна Коваль, Наталія Терещенко, Ніна Черненко (група М-58) (наукові керівники – кандидатки педагогічних наук, доцентки Наталія Дем’янко, Вікторія Ірклієнко, Олена Лобач; докторка філософії Юлія Комишан).

Описание: C:\Users\User\Desktop\Карабиць\Новая папка\Фото 1.jpg
Описание: C:\Users\User\Desktop\Карабиць\Новая папка\Фото2.jpg

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяли участь у конкурсах піаністів та вокалістів, основною умовою яких було виконання творів Івана Карабиця. Переможницею конкурсу піаністів (Диплом І ступеня) стала студентка групи М-231 денної форми навчання Вікторія Кравченко (клас доц. Вікторії Ірклієнко). Денис Гень (клас ас. Юлії Комишан), студент групи М-231 заочної форми навчання, отримав Диплом ІІ ступеня в конкурсі вокалістів.

Щиро вітаємо переможців – учасників конференції, їхніх наукових керівників і викладачів! Бажаємо майбутніх наукових і творчих здобутків!