Студенти-короленківці доєдналися до Всеукраїнського віртуального арт-простору «Моя Україна – єдина та вільна»

25 травня 2022 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області був проведений Всеукраїнський віртуальний арт-простір «Моя Україна – єдина та вільна».

Метою проєкту стала популяризація української мови, культури; формування активної життєвої позиції й патріотичних почуттів; демонстрація єдності українського народу і цілісності України.

До участі у віртуальному арт-просторі долучилися учні загальноосвітніх закладів, здобувачі освіти й представники закладів освіти, установ та організацій, які надають послуги у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої й вищої освіти з майже усіх регіонів України.

Студенти ПНПУ імені В. Г. Короленка, учасники НАЕМЦ «Вікторія» Юрій Романенко, Дарина Білашова, Ігор Дорошенко, Вероніка Мороз і Олександра Талипова під орудою старшого викладача кафедри музики Сергія Вовченка взяли участь у проєкті, виконавши українську народну пісню «Під Києвом, під Крутами».

Пишаємося талановитою молоддю. З вірою у перемогу та з любов’ю до України учасники НАЕМЦ «Вікторія» продовжують підтримувати своїх товаришів, які звільняють нашу країну від ворога. Наше слово, наша пісня – наша сила!