Відбулася зустріч деканеси психолого-педагогічного факультету із першокурсниками

1 вересня 2021 року у ВАЗі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася зустріч деканеси психолого-педагогічному факультету із першокурсниками. Після обговорення організаційних питань, Наталія Сулаєва звернулася до студентів із вітальним словом і побажала їм захоплюючої подорожі у світ знань.

Бажаємо всім, хто сідає за студентську лаву, посидючості та наполегливості у навчанні, професійних успіхів, терпіння і наснаги! Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин!