Відбулося знайомство першокурсників з бібліотекою університету

9 вересня відбулося знайомство студентів першого курсу освітнього ступеня бакалавр спеціальності 014 Середня освіта, спеціалізації 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) психолого-педагогічного факультету з бібліотекою імені М. А. Жовтобрюха Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Описание: F:\сольфеджіо\09.09 бібліотека\Новая папка\1.jpg

З вітальним словом до першокурсників звернулася директорка бібліотеки Валентина Орєхова і ознайомила студентів з особливостями користування літературою та правилами пошуку інформації в традиційному та електронному каталогах. Студенти засвоїли правила користування сайтом бібліотеки.

Працівниці бібліотеки роз’яснили студентам правила видачі та користування літературою та наголосили на необхідності вчасного повернення книг та охайного поводження з ними.

Щиро дякуємо директорці та працівницям бібліотеки імені М. А. Жовтобрюха Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка за організовану зустріч та отриману корисну інформацію для студентів.