Відбулося знайомство першокурсників з бібліотекою університету
9 вересня відбулося знайомство студентів першого курсу освітнього ступеня бакалавр спеціальності 014 Середня освіта, спеціалізації 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) психолого-педагогічного факультету з бібліотекою імені М. А. Жовтобрюха Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
![Описание: F:\сольфеджіо\09.09 бібліотека\Новая папка\1.jpg](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-1-1024x748.jpg)
З вітальним словом до першокурсників звернулася директорка бібліотеки Валентина Орєхова і ознайомила студентів з особливостями користування літературою та правилами пошуку інформації в традиційному та електронному каталогах. Студенти засвоїли правила користування сайтом бібліотеки.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/3-1024x714.jpg)
Працівниці бібліотеки роз’яснили студентам правила видачі та користування літературою та наголосили на необхідності вчасного повернення книг та охайного поводження з ними.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/5-1024x768.jpg)
Щиро дякуємо директорці та працівницям бібліотеки імені М. А. Жовтобрюха Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка за організовану зустріч та отриману корисну інформацію для студентів.