Студенти-музиканти відвідали лекцію-зустріч з фахівчинею у галузі початкової освіти Тетяною Бугаєць

21 вересня 2021 року відбулася лекція-зустріч студентів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта») із заступницею директора ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради, вчителем вищої категорії, вчителем-методистом, вчителем початкових класів Тетяною Бугаєць.

Тетяна Миколаївна наголосила на перевагах та недоліках професії, поділилася власним педагогічним досвідом із майбутніми учителями початкових класів та музичного мистецтва. Студенти дуже високо оцінили професіоналізм лекторки, перейнялися тематикою зустрічі й активно брали участь у обговоренні наприкінці заходу.

Висловлюємо подяку деканесі психолого-педагогічного факультету, докторці педагогічних наук, професорці Наталії Сулаєвій за сприяння та організацію професійно спрямованого заходу.

Висловлюємо щиру вдячність Тетяні Бугаєць за надзвичайно цікаву лекцію та маємо надію на майбутню співпрацю у справі підготовки висококваліфікованих учителів початкової школи та музичного мистецтва!