Українська народна пісня – могутній оберіг нашого народу!

Саме під таким гаслом, 28 вересня студенти групи М(по)-14 взяли участь у традиційному фестивалі-конкурсі талантів першокурсників психолого-педагогічного факультету «Зорепад-2022».

До складу журі цьогоріч увійшли  голова Ради з організації виховної діяльності, кандидатка біологічних наук, доцентка Людмила Гомля; заслужена артистка України, вчитель музичного мистецтва Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. Івана Петровича Котляревського» Наталія Мізєва; співак, композитор, учасник гурту «Краяни» Анатолія Пиляй; українська артистка, поетеса, композиторка Жанна Лтавська; переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів й фестивалів, співак, автор пісень Данило Ревека.

До виступу студентів-музикантів долучилися маленькі помічники – вихованці «Студії естрадного вокалу», які разом з керівником, автором музики, заслуженим діячем естрадного мистецтва України – Геннадієм Рагуліним та студентами групи виконали пісню на вірші нашої землячки, відомої поетеси Марійки Бойко «Я дитина твоя, Україно!» Вони також презентували глядачам віночок українських народних пісень і вибороли І місце за рішенням високоповажного журі.

Поза увагою не лишився й дует студентів групи у складі Єлизавети Тумки і Ростислава Петлюха із піснею «Біля тополі» (муз. Петра і Павла Солодух, сл. Петра Солодухи). Їх творчий тандем був відзначений дипломом ІІ ступеня і теплим прийомом глядачів.

Пишаємося найпершими здобутками талановитих музикантів-першокурсників та бажаємо майбутніх досягнень і щедрих ужинків на творчій, освітній та науковій нивах!