Онлайн-бесіда «Навички етичного спілкування зі студентами з особливими освітніми потребами» для студентів-музикантів

20 жовтня 2021 року для студентів першого курсу спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта») була проведена онлайн-бесіда на тему «Навички етичного спілкування зі студентами з особливими освітніми потребами».  Захід був проведений куратором групи ас. Ю. Комишан на платформі GoogleMeet. Вона акцентувала увагу студентів на питаннях етикету в поводженні зі студентами з особливими освітніми потребами, особливостях спілкування зі студентами, які користуються інвалідною коляскою або мають обмежену мобільність, наголосила на основних правилах спілкування зі студентами з порушенням зору, слуху.

Наприкінці заходу відбулося жваве обговорення зазначеної теми і студенти групи додали, що неодмінно будуть використовувати рекомендації щодо етичного спілкування зі студентами з особливими освітніми потребами.