Онлайн-лекція Тетяни Білій для студентів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

13 жовтня 2021 року відбулася лекція-зустріч студентів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта») із вчителькою вищої категорії, вчителькою початкових класів і музики (мистецтва) Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, експерткою підручників Міністерства освіти і науки України з інтегрованого курсу «Мистецтво», переможницею конкурсу «Вчитель року – 2009 (у номінації «Музика»)».

Тетяна Михайлівна розкрила аудиторії тему «Естетичне виховання молодших школярів», а саме виокремила мету мистецької освітньої галузі, змістові лінії, озвучила засади, на яких ґрунтується опанування учнями мистецтва у початковій школі, означила напрями роботи із школярами та зупинилася на особливостях практичної роботи з учнями та їх батьками. Спікерка наголосила на перевагах поєднання учителем двох профілів – музичного мистецтва та початкової школи.

Студенти глибоко перейнялися тематикою зустрічі й активно брали участь у обговоренні наприкінці заходу.

Висловлюємо подяку деканесі психолого-педагогічного факультету, докторці педагогічних наук, професорці Наталії Сулаєвій та кандидатці педагогічних наук, доцентці Олені Лобач за сприяння та організацію професійно спрямованого заходу.

Висловлюємо щиру вдячність Тетяні Білій за надзвичайно цікаву лекцію та сподіваємося на майбутню співпрацю!