«…Пишаюся, що ряди вітчизняних учителів музичного мистецтва поповняться такими креативними, активними, чудовими фахівцями…»

15-16 червня 2022 року відбулися атестаційні екзамени з професійної підготовки за першою спеціальністю освітньої програми, які навчалися за освітніми програмами «Середня освіта (Музичне мистецтво)» (заочна форма навчання) та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта» (денна форма навчання).

Атестаційні комісії очолили кандидатки педагогічних наук Вікторія Ірклієнко (гарант ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво)») та Наталія Дем’янко (гарант ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта»). До складу комісій увійшли очільниця психолого-педагогічного факультету, докторка педагогічних наук, професорка, заслужена артистка України Наталія Сулаєва, кандидатки педагогічних наук, доцентки Наталія Дем’янко, Олена Лобач, Наталія Манжелій.

Також цього року до роботи атестаційних комісій доєдналася зовнішній стейкголдер Наталія Мізєва – заслужена артистка України, вчитель музичного мистецтва та керівник хору «Горлиця» КЗ «Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області». «Велика втіха бути гостею на ваших екзаменах. Я приємно вражена вашою підготовкою, майстерністю, яку ви проявили під час складання екзаменів. Пишаюся, що ряди вітчизняних учителів музичного мистецтва поповняться такими креативними, активними, чудовими фахівцями. Закликаю вас продовжувати навчання у магістратурі й поглиблювати свої компетентності саме у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка. Адже й сама навчалася тут і зберегла теплі спогади про свої студентські роки, а також про час, коли була солісткою славетного українського народного хору «Калина». Саме тут я мала змогу навчатися у професіоналів, здобула омріяну професію, знайшла багатьох друзів, колег, з якими співпрацюю і сьогодні й дуже цим пишаюся», – звернулася до студентства Наталія Мізєва.
Студенти висловлюють слова великої вдячності високоповажним головам та членам атестаційних комісій, викладачам за високий професіоналізм, розуміння й підтримку.