Вітаємо колег з отриманням авторських прав на твори

Вітаємо викладачів кафедри музики імені Григорія Левченка з отриманням авторських прав на твори. Серед творів, які були представлені до розгляду комісії Державного підприємства «Українського інституту інтелектуальної власності» були навчальний посібник «Український хоровий репертуар у класі диригування» кандидатки педагогічних наук, доцентки Наталії Дем’янко, музичні твори «Хатка в гаю» старшої викладачки Наталії Ремезової та «Полтавський край» старшого викладача Сергія Вовченка. Також свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір присвоєно монографії «Змістовий складник формальної професійної освіти вчителів музичного мистецтва (І освітній рівень)», авторами якої є викладачі кафедри музики.

Видані свідоцтва є беззаперечним підтвердженням вагомого внеску Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка в розбудову національної вищої школи.
Щиро радіємо здобуткам колег і бажаємо натхнення та нових творчих злетів на педагогічній ниві!