Професорка Академії економіки в Радомі (Польща) Агнешка Садовська і професорка Наталія Сулаєва прочитають лекцію для студентів ПНПУ імені В. Г. Короленка

7 грудня 2020 р. об 11:00 відбудеться бінарна онлайн-лекція проректорки, професорки відділу суспільних наук Академії економіки у Радомі (Польща), докторки педагогіки Агнешки Садовської та очільниці психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка, докторки педагогічних наук, професорки кафедри музики Наталії Сулаєвої. Науковиці представлять тему «Інноваційні технології в освіті: теоретико-методологічний та процесуально-педагогічний аспекти» для студентів спеціальностей Середня освіта (Музичне мистецтво), Середня освіта (Образотворче мистецтво), Середня освіта (Хореографія),  Хореографія.

Захід відбудеться у межах співпраці між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка (Україна) і Академією економіки у Радомі (Польща). Ініціаторами проєкту є очільниця психолого-педагогічного факультету професорка Наталія Сулаєва та викладачі кафедри музики.