На психолого-педагогічному факультеті ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся День відкритих дверей

На онлайн-марафоні психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка кращі студенти представили спеціальності 012 Дошкільна освіта – Світлана Калініченко, 013 Початкова освіта  – Андрій Базалій, 016 Спеціальна освіта  – Владислава Йовенко, 231 Соціальна робота  – Катерина Горбик, 053 Психологія  – Тетяна Кравченко, 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) – Анастасія Радченко, 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) – Анастасія Скубій, 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія  – Мітіна Тетяна та Жиров Віталій.

Пишаємося креативними, активними, розумними студентами та запрошуємо випускників приєднатися до нашої щасливої короленківської родини.