Відбулося оголошення результатів конкурсу «Музичний вернісаж-2022»

10-12 травня 2022 року тривав конкурс виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл «Музичний вернісаж-2022». Цьогоріч конкурс об’єднав учасників з усієї Полтавської області. Сьогодні, 13 травня, в онлайн-режимі було оголошено результати конкурсних прослуховувань.

У кожній номінації «Фортепіано», «Баян, акордеон», «Вокал (академічний, народний)», «Вокал (естрадний)» було визначено переможців у трьох вікових категоріях.

Ректорка університету, докторка педагогічних наук, професорка, членкиня- кореспондетка НАПН України Марина Гриньова, голова журі конкурсу – директорка Обласного методичного кабінету навчальних закладів истецтва та культури, викладач-методист Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М. В. Лисенка, членкиня Національної всеукраїнської музичної спілки Ліна Богодиста та деканесса психолого-педагогічного факультету, професорка кафедри музики ПНПУ імені В. Г. Короленка, заслужена артистка України, членкиня Національної всеукраїнської музичної спілки Наталія Сулаєва звернулися до аудиторії з вітальним словом, підкреслили важливість проведення конкурсів в умовах сьогодення, подякували викладачам й очільникам навчальних закладів за високий рівень підготовки учнів та організацію роботи мистецьких шкіл, побажали майбутніх перемог юним музикантам та запросили на навчання до Полтавського педагогічного викладачів та учнів.