Кафедра музики взяла участь у проєкті «В обіймах музики і танцю» в рамках фестивалю мистецтв «Подаруй собі музику – 21»

З 4 по 10 жовтня 2021 року в Полтаві тривав Обласний фестиваль мистецтв, присвячений міжнародному Дню музики «Подаруй собі музику – 21». До організаційного комітету фестивалю цьогоріч увійшли Департамент культури і туризму Полтавської ОДА, Полтавський міський відділ культури, Національна Всеукраїнська музична спілка, Полтавський обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (психолого-педагогічний факультет, кафедра хореографії), Міжнародний фестивальний центр «АртФест-Портал». Фестиваль проходить щорічно, ініціатором та незмінним натхненником якого є доцент кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, голова обласного відділення національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат премії імені В. Г. Короленка Герман Юрченко. Цьогоріч співорганізаторами проєкту «В обіймах музики і танцю» у рамках фестивалю стали викладачі кафедри музики.

Надзвичайна творча атмосфера, що панувала упродовж тижня у Полтаві завершилась двома масштабними концертами, які відбулися у ПД «Листопад».

9 жовтня 2021 року відбувся Гранд концерт-конкурс кращих танцювальних колективів міста на приз народного артиста України Германа Юрченка «В обіймах музики і танцю». Переможці концерту-конкурсу отримали кубки та були відзначені дипломами.

10 жовтня 2021 року викладачі кафедри музики та студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта») відвідали концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру – одного із найбільш відомих оркестрів Східної Європи. Твори у виконанні оркестру звучали під орудою Володимира Сіренка – народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, художнього керівника і головного диригента оркестру.

Учасники та гості фестивалю мали змогу насолодитися неймовірними зразками музичної класики. У програмі концерту були представлені Симфонія До мажор М. Березовського, Симфонія № (5) 9 мі мінор «З Нового Світу» А. Дворжака. Одним із кульмінаційних моментів заходу стало блискуче виконання Концерту для фортепіано з оркестром №1 сі-бемоль мінор П. Чайковського. Солістом виступив Павло Качнов – лауреат міжнародних музичних конкурсів, постійний учасник європейських музичних фестивалів, таких як «Класика на Дунаї», Музичний фестиваль музики в Орбетелло (Італія), Фестиваль класичної музики в Лафніце і Фестиваль Ліста в Райдінгу (Австрія), професор Віденської Прайнер Консерваторії, засновник Міжнародного фортепіанного конкурсу в м. Києві.

Висловлюємо подяку оргкомітету за сприяння та проведення фестивалю! Щиро вітаємо переможців і бажаємо майбутніх творчих перемог! Щиро дякуємо шановним учасникам фестивалю за високу майстерність, професіоналізм та популяризацію мистецтва!