Відбулася зустріч студентів із представниками Ради молодих учених університету

8 жовтня 2021 р. відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта») з представниками Ради молодих учених Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

З вітальним словом до студентської аудиторії звернулась голова правління секції Ради молодих учених (РМУ) психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, асистентка кафедри дошкільної освіти Юлія Дубовик і ознайомила студентство із можливостями публікацій їхніх майбутніх наукових здобутків. Юлія Олександрівна довела до відома присутніх інформацію про  перелік збірників наукових праць, які видаються кафедрами психолого-педагогічного факультету, такі як «Естетика і етика педагогічної дії» (кафедра музики), «Інноваційні педагогічні рішення у початковій освіті» (кафедра початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання), «Дошкільна освіта у сучасному соціокультурному просторі» (кафедра дошкільної освіти) тощо.

Голова Ради молодих учених університету, доктор історичних наук, доцент кафедри культурології Олександр Лук’яненко повідомив студентів про можливості матеріального й морального стимулювання активності молодих науковців. Олександр Вікторович наголосив на мотиваційних системах, які діють в університеті та допомагають молодим науковцям отримувати підтримку їхньої наукової діяльності.

.

Висловлюємо подяку за сприяння та організацію заходу деканесі психолого-педагогічного факультету, докторці педагогічних наук, професорці Наталії Сулаєвій та Раді молодих учених Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.