Вітаємо випускників спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) з успішним завершенням навчання та отриманням диплома магістра!

Дорогі друзі, шановні випускники! Свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом у ваших серцях.

Бажаємо вам не втрачати життєвий оптимізм і той молодечий запал, який супроводжував вас протягом усіх років навчання. Ми пишаємося кожним та сподіваємося на нові зустрічі: в аспірантурі чи докторантурі, на курсах підвищення кваліфікації, на наукових конференціях, на конкурсах, на зустрічах випускників, на днях відкритих дверей, коли ви приведете для знайомства зі своєю alma mater власних дітей чи учнів.

Перегортаючи ще одну «сторінку життя» нашого університету, ми з великою надією дивимося в майбутнє, адже вам належить примножувати надбання минулих років, накопичене попередніми поколіннями, привносити нове в скарбницю досягнень і відкривати нові перспективи.

Зичимо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай Вам щастить у нових звершеннях!