Засновники танцювальної школи Owen/Cox Dance Group (США) Дженніфер Оуен і Бред Кокс проведуть онлайн майстер-клас

15 лютого 2021 р. о 17:00 відбудеться онлайн майстер-клас засновників танцювальної школи Owen/Cox Dance Group (США) Дженніфер Оуен і Бреда Кокса. Спікери розкриють тему «Співтворчість композитора і керівника художнього колективу в організації мистецьких заходів».

Описание: F:\Афіша+.jpg

Захід відбудеться у межах співпраці між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка (Україна) та Owen/Cox Dance Group (США). Ініціаторами проєкту є очільниця психолого-педагогічного факультету професорка Наталія Сулаєва та викладачі кафедри музики.

Перекладачем на онлайн-зустрічі виступить кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри філологічних дисциплін і методик їх викладання, координатор з міжнародного співробітництва Оксана Рудич.

Запрошуємо долучитися до майстер-класу усіх охочих!