Студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) взяли участь у відкритті виставки полтавської майстрині

18 січня 2021 року відбулося відкриття виставки авторської ляльки Тамари Пилипенко «Дивосвіт літературних героїв Володимира Короленка» у Полтавському літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка. До організацї та реалізації виставки долучилися відділ культурно-мистецької роботи управління культури Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради, літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка та Полтавський обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Тамара Пилипенко є випускницею Полтавського державного педагогічного інституту імені В. Г. Короленка, працює вчителем образотворчого мистецтва та трудового навчання, керівником гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Дивограй» Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 26.

Роботи майстрині були високо оцінені на виставках-конкурсах Національної спілки майстрів народного мистецтва України: «Кращий твір року» (м. Київ, 2015, 2016, 2017), виставках Полтавського осередку НСМНМ України «Великодні візерунки» та «Різдвяна» (м. Полтава, 2017), на обласній виставці «Українська народна іграшка: традиції і сучасність» (м. Полтава, 2010).

Тамара Віталіївна – постійна учасниця міжнародних, обласних та міських фестивалів, представляла свій творчий доробок та роботи учнів на «Яґелонському ярмарку» у Польщі, Національному Сорочинському ярмарку в с. Великі Сорочинці, обласному фестивалі «Решетилівська весна» в м. Решетилівка, міському святі «Полтавська галушка» та інших.

На запросини долучитися до мистецького заходу радо відгукнулися студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Так, у виконанні Яніни Вишегородської (кл. ст. викл. Наталії Ремезової) та Вікторії Кравченко (кл. доц. Вікторії Ірклієнко) прозвучала неймовірна «Неаполітанська тарантела» Джоакіно Россіні.

Запрошуємо ознайомитися із творами талановитої майстрині до Полтавського літературно-меморіального музею В. Г. Короленка за адресою м. Полтава, вул. Короленка, 1. Виставка триватиме з 18 січня по 10 лютого 2022 року.