Викладачки кафедри музики Вікторія Ірклієнко та Олена Лобач узяли участь у роботі журі конкурсу «Учитель року – 2022»

7-9 лютого 2022 року відбувся фінальний етап регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» на базі ПОІППО ім. М. В. Остроградського.

Багаторічна плідна співпраця об’єднує кафедру музики ПНПУ імені В. Г. Короленка з ПОІППО ім. М. В. Остроградського. Знаковими є засідання обласної дослідницької групи вчителів мистецьких дисциплін із проблеми «Технології активного навчання в процесі неперервної мистецької освіти» (науковий керівник – кандидатка педагогічних наук, доцентка Олена Лобач; член групи – кандидатка педагогічних наук, доцентка Вікторія Ірклієнко), тренінг методистки відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін ПОІППО ім. М. В. Остроградського Лілії Халецької на тему «Сучасні технології музикування на уроках мистецької освітньої галузі» для студентів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), які навчаються за освітніми програмами «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта», читання авторських спецкурсів викладачами кафедри музики для слухачів ПОІППО ім. М. В. Остроградського.

Окрім реалізації спільних проєктів, колег із двох потужних освітніх установ Полтави об’єднує робота у складі журі різних конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів. Так, кандидатки педагогічних наук, доцентки  Вікторія Ірклієнко та Олена Лобач вже вкотре стали членкинями журі конкурсу «Учитель року» в номінації «Музичне мистецтво». Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться вже 25 років поспіль. Для талановитих учителів це прекрасна можливість продемонструвати свої досягнення, поділитися власним досвідом і професійними надбаннями.

Учасниками фінального етапу першого туру конкурсу стали п’ять освітян: Вікторія Дроздова (Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27); Юлія Ізюменко (Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34); Віта Кундій (Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26); Віта Марчук (Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2); Наталія Стасенко (Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша).

Конкурс відбувався в дистанційній формі, що для вчителів музичного мистецтва є надзвичайно складним випробуванням. Конкурсанти продемонстрували майстер-класи, провели уроки музичного мистецтва в 5 класах і виконали практичне завдання з вокально-хорової роботи.

Переможницею професійного конкурсу стала Юлія Ізюменко, учителька музичного мистецтва Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34. Щиро вітаємо кращих учителів Полтавщини, зичимо їм нових професійно-творчих звершень, а Юлії Миколаївні перемоги на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».