ВІДБУВСЯ ЛЕКТОРІЙ «ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ»

2 грудня 2021 року відбувся лекторій «Домедична допомога в початковій школі» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 013 Початкова освіта та 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта»). Організатором заходу стала кандидатка біологічних наук, доцентка кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Наталія Власенко.

Наталія Олександрівна звернулася до аудиторії з вітальним словом і представила інструкторів Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Фахівчині Ірина Плюсніна (голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України) та Валентина Родик (інструктор з навчання населення надання першої допомоги) закцентували увагу студентів на серцево-легеневій реанімації та першій допомозі при опіках різного виду,  ураженнях електричним струмом, епілептичних нападах; наголосили на дієвих методах самоконтролю при ситуаціях, пов’язаних із наданням домедичної допомоги в початковій школі. Студенти мали змогу практично закріпити отримані знання на манекенах. Проведена медичними працівницями інформаційна сесія з питань імунізації проти COVID-19 викликала підвищений інтерес у аудиторії. Наприкінці зустрічі відбулося жваве обговорення тематики, яка не залишила байдужими представників студентства, які пересвідчились у важливості обрання професії саме в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.