У ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся конкурс виконавської майстерності студентів кафедри музики «Ad libitum»

В умовах адаптивного карантину 15 жовтня 2020 року відбувся ІІ тур традиційного конкурсу виконавської майстерності студентів кафедри музики психолого-педагогічного факультету «AD LIBITUM».

Цьогоріч конкурс був привсячений 250-річниці від дня народження Людвіга ван Бетховена – представника віденської класичної композиторської школи, одного із найбільш шанованих і виконуваних композиторів у світі.

Конкурсанти змагалися у двох номінаціях: «Фортепіано, баян, акордеон» та «Постановка голосу».

Журі високо оцінили уміння конкурсантів і відмітили високий рівень підготовки та проявлену ініціативу студентів.

Студенти висловлюють вдячність викладачам і концертмейстерам кафедри музики Світлані Подворній, Володимиру Яковлеву, Ірині Шкляр, членам журі й організаторам конкурсу за професіоналізм і високий рівень організації.

Щиро вітаємо переможців і викладачів та бажаємо нових творчих звершень!