У педагогічному університеті відбувся науковий практикум для викладачів мистецьких шкіл

9 квітня 2021 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка розпочав роботу науковий практикум «Теоретико-методичні основи мистецького розвитку особистості в контексті педагогічної інноватики» для викладачів мистецьких шкіл Полтавської області. Програма практикуму розроблена професоркою Наталією Сулаєвою (керівник), доцентками кафедри музики Вікторією Ірклієнко, Оленою Лобач та доценткою кафедри психології Оленою Мирошник. Мета наукового практикуму – вдосконалити науково-теоретичну й науково-методичну підготовку педагогічних працівників, підвищити рівень їхньої фахової компетентності.

Описание: D:\Практикум 9.04\Новая папка\Фото 2.jpg

Програма впроваджується за сприяння виконуючого обов’язки ректора, професора Сергія Шевчука та директорки Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Ліни Богодистої.

Учасниками практикуму стали 104 особи, серед них викладачі мистецьких шкіл, зокрема: Великобагачанської ДМШ ім. Ф. Д. Кушнерика, Великосорочинської ДМШ, Градизької ДМШ імені Героя України О. І. Білаша, Гребінківської ДМШ, Диканської ДМШ ім. В. В. Ганжі, Заводської ДМШ, ПСМНЗ (ШЕВ), Зіньківської  ДМШ, Карлівської ДМШ, Козельщинської ДМШ, Котелевської ДМШ, Кременчуцьої ДХШ ім. О. Д. Литовченка, Лубенської МШ, Пирятинської ШМ, Полтавської ДМШ №1 ім. П І. Майбороди, Полтавської ДМШ №2 ім. В. П. Шаповаленка, Полтавської ДМШ №3 ім. Б. Гмирі, Полтавської МШМ «МАМ» імені Раїси Кириченко, Полтавської ДХШ, Сенчанської ДМШ, Хорольської ПСМНЗ (ДМШ), Чорнухинської ДМШ.

Дистанційна форма проведення наукового практикуму дала змогу обговорити актуальні питання мистецької освіти, розглянути проблему конфліктів в освітньому процесі, визначити можливості застосування мистецько-педагогічних технологій в інформаційному суспільстві та в умовах пандемії коронавірусу.

Бажаємо слухачам успіхів у розбудові вітчизняної мистецької освіти задля виховання Людини та збереження культурних цінностей України!