Відбулося засідання робочої групи з оновлення освітніх програм «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта»

20 квітня 2021 року відбулися онлайн-засідання робочих груп з оновлення освітніх програм «Середня освіта (Музичне мистецтво)» для здобувачів І-ІІ рівнів вищої освіти та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта» для першого (бакалаврського) рівня. У засіданні взяли участь гаранти освітніх програм – д. п. н., проф. Наталія Сулаєва, к. п. н., доц. кафедри музики Наталія Дем’янко та Вікторія Ірклієнко; стейкхолдери – Ірина Гринь, директорка Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради, Тетяна Магомедова, директорка Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко; роботодавці – Валентина Іванченко, директорка КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області», Андрій Дігтяр, директор ОЗ «Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Новосанжарського району Полтавської області; студенти ІІІ (Єлизавета Авілова, Ірина Ляшенко), IV (Аліна Ващенко, Інеса Сипко), V (Яніна Вишегородська, Олексій Рубан) курсів і викладачі кафедри музики.

Професорка Наталія Сулаєва подякувала стейкхолдерам і роботодавцям за активну участь в акредитації освітніх програм «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта», високий професіоналізм і підтримку освітніх ініціатив кафедри музики. Узагальнення та аналіз зауважень і побажань членів Експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти дали змогу визначити шляхи подальшого вдосконалення ОП для здобувачів І-ІІ рівнів вищої освіти на 2021 рік. Стейкхолдери та роботодавці висловили готовність до співпраці задля підвищення якості професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва.