Студенти-музиканти відвідали лекцію-зустріч з фахівчинею у галузі початкової освіти Тетяною Бугаєць
21 вересня 2021 року відбулася лекція-зустріч студентів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта») із заступницею директора ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради, вчителем вищої категорії, вчителем-методистом, вчителем початкових класів Тетяною Бугаєць.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-05-2096605fff738630e94a9bfcd41c820eb496947e695aa0473d4414cf25355897_da2dc87343161693-782x1024.jpg)
Тетяна Миколаївна наголосила на перевагах та недоліках професії, поділилася власним педагогічним досвідом із майбутніми учителями початкових класів та музичного мистецтва. Студенти дуже високо оцінили професіоналізм лекторки, перейнялися тематикою зустрічі й активно брали участь у обговоренні наприкінці заходу.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-05-e36e5aa77c30e05f7b00b8adbf34c2524f2e1dfda70f03c224278330bd284abd_441395154c61e77b-1024x602.jpg)
Висловлюємо подяку деканесі психолого-педагогічного факультету, докторці педагогічних наук, професорці Наталії Сулаєвій за сприяння та організацію професійно спрямованого заходу.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-05-ea5035a02d11c1b02a6a61d645f5ac7ec1e652140afb0518dca001a70801bd3c_b66c5c8ed982e201-1024x628.jpg)
Висловлюємо щиру вдячність Тетяні Бугаєць за надзвичайно цікаву лекцію та маємо надію на майбутню співпрацю у справі підготовки висококваліфікованих учителів початкової школи та музичного мистецтва!