КАФЕДРА МУЗИКИ ПРИВІТАЛА КОЛЕГ ІЗ ВІДКРИТТЯМ ВИСТАВКИ «ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗПИС»

18 листопада 2021 року в Полтавському літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка відбулося відкриття виставки творчих робіт викладачів, випускників та навчально-творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка«Декоративний розпис».

З вітальним словом до гостей виставки звернулися Сергій Шевчук – доктор географічних наук, професор, проректор з наукової роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Наталія Сулаєва – доктор педагогічних наук, професор, декан психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка, Юрій Самойленко – заслужений діяч мистецтв України, доцент, голова Полтавської організації національної спілки художників України, доцент кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ імені В. Г. Короленка та Євген Пілюгін – Заслужений майстер народної творчості України, голова Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Музичним дарунком колегам та гостям заходу стала українська народна пісня «Була собі Марієчка» у виконанні студентки групи М(по)-34 Наталії Крохмальної (клас ст. викл. Наталії Ремезової, концетрмейстер ст. викл. кафедри музики Володимир Яковлев).

Колектив кафедри музики щиро вітає колег із відкриттям виставки та бажає реалізації майбтніх творчих проєктів!