Запрошуємо до участі у лекторії “Домедична допомога у початковій школі”
Запрошуємо взяти участь у лекторії “Домедична допомога у початковій школі” здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 013 Початкова освіта та 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (ОП “Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта”).
Захід відбудеться 2 грудня 2021 року о 8.30 у 312 аудиторіїї ІІІ навчального корпусу ПНПУ імені В. Г. Короленка з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/afisha-2.12-1024x576.jpg)