Відбулося засідання робочої групи з оновлення освітніх програм «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта»

3 травня 2022 року відбулося онлайн-засідання робочих груп з оновлення освітніх програм «Середня освіта (Музичне мистецтво)» для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта» для першого (бакалаврського) рівня.

У засіданні взяли участь гаранти освітніх програм – докторка педагогічних наук, професорка Наталія Сулаєва, кандидатки педагогічних наук, доцентки Наталія Дем’янко та Вікторія Ірклієнко; члени робочих груп: кандидатки педагогічних наук, доцентки Олена Лобач, Тетяна Мірошніченко; стейкхолдери: директорка Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради Ірина Гринь, директорка Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко Тетяна Магомедова; роботодавці – директорка КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» Валентина Іванченко, директор ОЗ «Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Новосанжарського району Полтавської області Андрій Дігтяр, а також студенти другого (Вікторія Кравченко, Яна Курочка), четвертого (Єлизавета Авілова, Ірина Ляшенко), п’ятого (Дмитро Пелипенко, Інеса Сипко) курсів і викладачі кафедри музики.

Учасники онлайн-засідання озвучили свої рекомендації та побажання щодо покращення освітньо-професійних програм на 2022-2023 н. р. Професорка Наталія Сулаєва висловила подяку стейкхолдерам і роботодавцям за активну участь в акредитації освітньої програми «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта», високий професіоналізм і підтримку освітніх ініціатив кафедри музики. Стейкхолдери та роботодавці висловили готовність до співпраці задля підвищення якості професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва.