Відбулася онлайн-зустріч абітурієнтів із деканесою психолого-педагогічного факультету

1 грудня 2021 року відбулася онлайн-зустріч абітурієнтів з деканесою психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, докторкою педагогічних наук, професоркою Наталією Сулаєвою.

Наталія Вікторівна звернулася до слухацької аудиторії з вітальним словом, наголосила на термінах та особливостях вступної кампанії на 2022 рік і передала слово відповідальному секретареві приймальної комісії – кандидатці педагогічних наук, доцентці Марині Тесленко. Марина Миколаївна звернула увагу майбутніх абітурієнтів на можливостях, які пропонує університет при підготовці до вступу на бакалаврат та магістратуру. Марина Тесленко запросила до участі в олімпіаді, яка дає можливість здобути до 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО під час розрахунку конкурсного бала при вступі в ПНПУ імені В. Г. Короленка на спеціальності 012 Дошкільна освіта і 013 Початкова освіта, та запропонувала вступникам до магістратури долучитися до курсів підготовки до ЄВІ з іноземної мови.

Студентка ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта, голова наукового сектору студентської ради психолого-педагогічного факультету Анна Звенігородська висловила власні враження від навчання, студентського дозвілля та запросила доєднатися до дружньої студентської родини.

Далі відбулася бесіда у форматі питання-відповідь. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на питання, які їх особливо зацікавили. Випускники та студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) взяли участь в обговоренні питань, які постають перед вступниками до магістратури.

Радо запрошуємо на навчання на психолого-педагогічному факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка!

Детальну інформацію про вступ на спеціальність 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) можна дізнатися за покликанням.

You may also like...