Студенти кафедри музики – лауреати обласного відкритого фестивалю нової української пісні

5-7 листопада 2020 року на Луганщині у м. Сєвєродонецьк за підтримки Управління культури, національностей та релігії Луганської ОДА та Центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва вже в п’яте відбувся Обласний відкритий фестиваль нової української пісні під гаслом «ONLINE, але РАЗОМ».

Хоча фестиваль цього року проводився on-line, але він об’єднав учасників із семи областей України, серед яких були і студенти кафедри музики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Серед великої кількості учасників високоповажне журі на чолі з українською співачкою, телеведучою, художницею, письменницею, президенткою мистецької агенції «Територія А» – Анжелою Рудницькою гідно оцінили рівень студентів кафедри музики психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка. Анастасія Радченко та Юлія Твердохліб (клас ст. викл. Наталії Ремезової) у різних вікових категоріях отримали дипломи ІІІ ступеня!

Щиро радіємо перемогам студентів і бажаємо їм та викладачеві подальших перемог і неймовірних творчих злетів!