На кафедрі музики відбувся захист курсових робіт здобувачів першого освітнього рівня

25 листопада 2020 р. на кафедрі музики відбувся захист курсових робіт студентами ІV курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). До складу комісії із захисту курсових робіт увійшли викладачі кафедри: канд. пед. наук, доц. В. Ірлієнко, канд. пед. наук, доц. О. Лобач та канд. пед. наук, ст. викл. Ю. Гринь. Цього року в умовах адаптивного карантину захист проходив on-line на платформі ZOOM.

Студенти представили результати досліджень найактуальніших проблем сучасного учителя музичного мистецтва та окреслили шляхи їх вирішення. Окремі роботи викликали підвищений інтерес та жваве обговорення серед слухачів.

Комісія відзначила високий рівень робіт К. Кравчук (науковий керівник – канд. пед. наук, доц. О. Лобач), К. Крячун (науковий керівник – канд. пед. наук, доц. В. Ірклієнко) та О. Соловйова (науковий керівник – канд. пед. наук, ст. викл. Ю. Гринь).

Зауважимо, що роботи студентів пройшли перевірку на плагіат, мають високий рівень оригінальності й відповідають вимогам академічної доброчестності.

Щиро вітаємо студентів та їх наукових керівників із захистом курсових робіт та зичимо подальших успіхів на науковій ниві!