Студенти кафедри музики – лауреати обласного відкритого фестивалю нової української пісні
5-7 листопада 2020 року на Луганщині у м. Сєвєродонецьк за підтримки Управління культури, національностей та релігії Луганської ОДА та Центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва вже в п’яте відбувся Обласний відкритий фестиваль нової української пісні під гаслом «ONLINE, але РАЗОМ».
Хоча фестиваль цього року проводився on-line, але він об’єднав учасників із семи областей України, серед яких були і студенти кафедри музики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/1_optimized-780x1024.jpg)
Серед великої кількості учасників високоповажне журі на чолі з українською співачкою, телеведучою, художницею, письменницею, президенткою мистецької агенції «Територія А» – Анжелою Рудницькою гідно оцінили рівень студентів кафедри музики психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка. Анастасія Радченко та Юлія Твердохліб (клас ст. викл. Наталії Ремезової) у різних вікових категоріях отримали дипломи ІІІ ступеня!
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/2_optimized-1-727x1024.jpg)
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/3_optimized-1-736x1024.jpg)
Щиро радіємо перемогам студентів і бажаємо їм та викладачеві подальших перемог і неймовірних творчих злетів!