Нагрудним знаком та Подякою міського голови відзначено професорку кафедри Наталію Сулаєву
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-09_12-36-18-922-1-684x1024.jpg)
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-09_16-18-00-133-2.jpg)
За вагомий внесок у розвиток національної культури, віддане служіння мистецтву, високу професійну майстерність, особисті творчі досягнення та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагрудним знаком та Подякою Полтавського міського голови відзначено докторку педагогічних наук, професорку, очільницю психолого-педагогічного факультету, заслужену артистку України Наталію Вікторівну Сулаєву! Колеги та студенти вітають Наталію Вікторівну з відзнакою і бажають нових звершень і перемог, наснаги та мирного неба!