15 вересня 2020 року відбулася посвята у студенти
Викладачі кафедри музики щиро вітають першокурсників з посвятою у студенти і бажають з інтересом гризти граніт науки й отримувати знання, які стануть в нагоді в житті та професійній діяльності, відважно проходити крізь нетрі сесій і впевнено наближатися до омріяної професії.
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/1-13.jpg)
![](http://music.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-8.jpg)
Хай студентські роки у стінах ПНПУ будуть найсвітлішими, яскравими і незабутніми!!!