А ти вже визначився з майбутньою професією?

3 листопада 2022 року на психолого-педагогічному факультеті відбувся профорієнтаційний захід «Квест психолого-педагогічного факультету».

Науково-педагогічний склад кафедри музики та студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) активно взяли участь у заході та презентували спеціальність старшокласникам Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області». Майбутні абітурієнти мали змогу задати питання викладачам, ознайомитися із матеріально-технічною базою кафедри музики, поспілкуватися зі студентами, які вже здобувають одну з кращих спеціальностей у ПНПУ імені В. Г. Короленка. Зустріч відбулася у теплій, невимушеній атмосфері, яка завершилася спільним виконанням гімну січових стрільців “Ой у лузі червона калина похилилася”.