ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ МУЗИКИ УСПІШНО ПРОЙШЛИ СТАЖУВАННЯ У ПОЛЬЩІ

Не дивлячись на умови карантину, викладачі кафедри музики активно працюють над підвищенням власного професійного рівня. Так, 1.06. – 29.08.2020 р. кафедрали пройшли онлайн-програму стажування «Ключові компетенції викладача» на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW (м. Варшава, Польща).

Програма об’єднала широке коло учасників як із України, так і з країн зарубіжжя. Обговорювалися актуальні питання сучасної освіти в Україні та Польщі, такі як «Інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі. Організація навчального процесу», «Соціокультурні компетентності та етичні засади сучасного викладача», «Підхід до навчання як до безперервного процесу (навчання протягом життя)», «Академічна доброчесність в освітньому та науковому середовищі: поняття, принципи та імплементації. Досвід Польщі», «Культура довіри та емоційна складова в розвитку особистості» й «Інклюзивний підхід в організації навчального процесу, корекційна педагогіка». Особливу увагу та інтерес освітян викликали теми «Дистанційна освіта в Польщі: роль, можливості та перспективи дистанційної освіти; робота викладача на сучасній цифровій дистанційній платформі», «Процес підвищення кваліфікації освітян у Польщі. Професійний розвиток викладача», «Взаємодія в освітньому середовищі: звоторній зв’язок у викладанні та навчанні. Побудова комунікації в академічному середовищі» та «Порівняльний аналіз польської та української освітньої системи, можливостей та загроз їх розвитку».

По закінченнню стажування всі учасники отримали сертифікати.