Вітаємо з перемогою у конкурсі

Зовсім нещодавно завершився X Міжнародного мистецького конкурсу «Panorama-Art», який проходив у м. Ужгород 11-13.02.2023 р. З радістю зазначаємо, що студентка ІІІ курсу спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) Вікторія Кравченко (клас викл. доц. Вікторії Ірклієнко) здобула перемогу в ІІ турі конкурсу. Виступ Вікторії був високо оцінений журі конкурсу і по завершенню мистецьких змагань студентку ПНПУ імені В. Г. Короленка було відзначено І премією конкурсу в номінації «Фортепіано».

За вагомий внесок в естетичне виховання творчої молоді та професійну підготовку лауреата X Міжнародного мистецького конкурсу «Panorama-Art» подякою нагороджено викладача – доц. Вікторію Ірклієнко.

Щиро пишаємося здобутками студентів, невтомною працею викладачів кафедри і бажаємо майбутніх перемог у процвітаючій незалежній Україні!