Відбулася онлайн-лекція Наталії Кисіль на тему «Розвиток креативності та підприємницької діяльності вчителя музики»

28 листопада 2022 року відбулася онлайн-лекція аспірантки Остравського університету в Остраві (Чехія) Наталії Кисіль. Темою зустрічі став “Розвиток креативності та підприємницької діяльності вчителя музики”. До онлайн-заходу долучилися студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) денної та заочної форм навчання першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Наталія Романівна радо поділилася власним досвідом із майбутніми учителями музичного мистецтва, а саме розкрила аудиторії питання розвитку дихання, артикуляції, дикції у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, продемонструвала інструментарій, який використовує під час занять зі своїми учнями, запропонувала методи роботи з дітьми на заняттях. Також зустріч мала інтерактивний компонент і тому кожен із присутніх мав змогу емпіричним шляхом пересвідчитися в ефективності методів роботи з учнями різних вікових груп.

Наприкінці зустрічі відбулося жваве обговорення проблем сучасного вчителя музичного мистецтва, ключовим із яких постало питання розвитку підприємницької діяльності в умовах сучасності.

Науково-педагогічний склад кафедри музики та студенти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) висловлюють найщирішу подяку Наталії Кисіль за висвітлення актуальних питань сучасного учителя музичного мистецтва та бажають майбутніх досягнень на педагогічній ниві!