ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ МАЙБУТНІМИ ВЧИТЕЛЯМИ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Відбувся захист результатів кваліфікаційних досліджень студентами ІІ курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання, які навчаються за освітньою програмою «Середня освіта (Музичне мистецтво)» (наукові керівники – докторка педагогічних наук, професорка Наталія Сулаєва; кандидатки педагогічних наук, доцентки Наталія Дем’янко, Вікторія Ірклієнко та Олена Лобач; старші викладачі Наталія Ремезова та Володимир Яковлев).

Оцінювали результати представлених досліджень атестаційні комісії у складі: докторки педагогічних наук, професорки Наталії Сулаєвої; кандидаток педагогічних наук, доценток Вікторії Ірклієнко й Олени Лобач (для здобувачів заочної форми навчання) та докторки педагогічних наук, професорки Наталії Сулаєвої; кандидаток педагогічних наук, доценток Вікторії Ірклієнко й Наталії Дем’янко (для здобувачів денної форми навчання).

Здобувачі вищої освіти висвітлили різні питання музичного виховання, які є сьогодні особливо актуальними.

27 грудня 2021 року захист кваліфікаційних робіт розпочали здобувачі заочної форми навчання. Зокрема, Жанна Микитенко дослідила педагогічні умови вдосконалення освітнього процесу в мистецьких школах; Олена Єрьоміна представила результати дослідження музичного розвитку немовлят; Ірина Іщенко розкрила проблему вокального розвитку учнів початкової школи; Вікторія Федорова представила слухачам результати дослідження естрадної вокальної підготовки школярів у позакласній музично-виховній роботі.

30 грудня 2021 року студенти денної форми навчання продовжили захист магістерських досліджень. Так, Яніна Вишегородська презентувала власні результати дослідження організації неформальної музичної освіти у позашкільному закладі. Олексій Рубан розкрив тему музичної майстерності Полтавсього краю на прикладі колективів Полтавської обласної філармонії. Марина Смірнова у своїй роботі дослідила питання роботи з вокально обдарованими дітьми молодшого шкільного віку. Юлія Твердохліб представила аудиторії результати дослідження з теми народного мистецтва в процесі підготовки виховних заходів у закладі загальної середньої освіти.

Перевірка магістерських робіт здійснювалась на основі використання програми Unicheck, яку має в своєму арсеналі бібліотека ім. М. А. Жовтобрюха Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Результат перевірки засвідчив високий рівень унікальності кваліфікаційних досліджень.

Вітаємо здобувачів та їхніх керівників із успішним захистом кваліфікаційних досліджень!