Григорій Левченко удостоєний звання Почесного професора Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка

За багаторічну плідну працю на науковій та педагогічній ниві заслуженому діячеві мистецтв України, професорові, завідувачу кафедри музики Григорію Левченку присвоєно звання Почесного професора Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (Наказ № 005 від 26.11.2020 року).

Короленківці щиро вітають Григорія Семеновича із отриманням почесної нагороди та бажають подальшої наснаги, здоров’я і нових здобутків!