Кафедра музики імені Григорія Левченка долучилася до онлайн-семінару «Моніторинг якості освіти в школі під час війни»

9 березня 2023 року Управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області  (Юрій Кращенко) разом із ініціативою «Система забезпечення якості освіти» (проект SURGe) був зорганізований онлайн-семінар «Моніторинг якості освіти в школі під час війни». До участі були запрошені науково-педагогічні працівники, викладачі, методисти, здобувачі освіти. Зібрання налічувало 724 учасника освітнього процесу України з Полтавської, Київської, Одеської, Сумської, Запорізької областей. Кафедра музики імені Григорія Левченка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка делегувала свою представницю науково-педагогічного колективу кандидатку педагогічних наук, доцентку Вікторію Ірклієнко.

Головним спікером стала доктор педагогічних наук, експерт ініціативи «Система забезпечення якості освіти» у проєкті «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe, Canada) Олена Лінник. Вона закцентувала увагу учасників на актуальності оцінювання якості освіти, втрат у результатах навчання, інструментарії діагностики прогалин в навчанні, компенсаторних заходів для учнів.

Обговорювані питання є актуальними, бо майбутні вчителі музичного мистецтва мають бути готовими до викликів сьогодення під час воєнних дій на території України, усвідомлювати важливість якісного надання освітніх послуг здобувачам освіти. Були надані практичні рекомендації щодо діагностування та вибору інструментарію організації та проведення моніторингу якості освіти. Цікава професійна дискусія показала, що означена проблема є важливою як для, вчителів, директорів закладів загальної середньої освіти, директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, так і для закладів вищої педагогічної освіти, науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти.