Викладачі та студенти кафедри музики взяли участь у воркшопі у рамках «PNPU INTERNATIONAL WEEK 2021»

27 травня 2021 р. викладачі кафедри музики та студенти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) взяли участь у воркшопі, який проходив у рамках «PNPU INTERNATIONAL WEEK 2021». Спікером на воркшопі виступила відома американська мисткиня, одна із засновників хореографічної школи Owen/Cox Dance Group – балетмейстерка Дженніфер Оуен.

Описание: D:\РОБОТА 2020-2021\+НОВИНИ\Owen Dance School\1.jpg

Дженіфер Оуен презентувала аудиторії декілька перформансів школи Owen/Cox Dance Group. Наприкінці зустрічі відбулася жвава дискусія. Дженіфер Оуен радо відповіла на запитання, що виникли у процесі обговорення. Студенти і викладачі отримали корисний професійний досвід і подякували щановній гості та організаторам за проведений воркшоп.

Описание: D:\РОБОТА 2020-2021\+НОВИНИ\Owen Dance School\2.jpg
Описание: D:\РОБОТА 2020-2021\+НОВИНИ\Owen Dance School\3.jpg