Відбувся захист курсових робіт студентами спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Відбувся захист результатів курсових досліджень студентами денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітніми програмами «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та «Середня освіта (Музичне мистецтво). Початкова освіта». Молоді дослідники плідно працювали під науковим керівництвом кандидатки педагогічних наук, доцентки Вікторії Ірклієнко та старших викладачів Наталії Ремезової та Володимира Яковлева.

30 листопада 2022 року майбутні учителі музичного мистецтва та початкової школи представили результати курсових робіт, які розкрили найрізноманітніші напрями сучасної музичної педагогіки. Так, Олександра Григор’єва розкрила питання формування родинної ідентичності молодших школярів засобами народної творчості, Анна Гриценко довела ефективність методу проектів на уроках мистецтва як засобу формування творчої активності учнів, Віталій Дерев’янка присвятив своє дослідження музичному мистецтву Полтавщини та методиці його викладання в старшій школі, Наталія Крохмальна звернула увагу на патріотичне виховання молодших школярів засобами музичного мистецтва у роботі позашкільного закладу, Богдан Курило обґрунтував сутність ігрової технології та її впровадження на уроках мистецтва початкової школи, Анастасія Молнар висвітлила питання використання ІКТ у процесі навчання музичного мистецтва, Влада Рубцова довела ефективність музично-ритмічної діяльності школярів на уроках музичного мистецтва.

Студенти, які навчаються за освітньою програмою «Середня освіта (Музичне мистецтво)» захищали результати своїх досліджень 1 грудня 2022 року. Наприклад, Дарія Вовк обґрунтувала використання інноваційних педагогічних технологій на уроках мистецтва, Вікторія Кравченко роз’яснила вимоги до сучасного уроку музичного мистецтва, Яна Курочка довела ефективність методику використання різних видів наочності на уроках музичного мистецтва, Ангеліна Рева висвітлила питання використання елементів театралізації на уроках музичного мистецтва.

Перевірка робіт програмою Unicheck засвідчила високий рівень унікальності досліджень.
Вітаємо здобувачів та їх наукових керівників із успішним захистом курсових робіт! Бажаємо студентам майбутніх успіхів та здобутків на науковій ниві!